Aktualności

Atende Security Forum 2023

Tegoroczne Atende Security Forum zgromadziło prawie 200 pasjonatów 🛡 cyberbezpieczeństwa, którzy na co dzień pracują nad zabezpieczeniem swoich organizacji przed zagrożeniami ze strony cyberprzestępców.


Atende Security Forum to nie tylko konferencja, na której prezentowane są produkty, ale przede wszystkim miejsce, gdzie eksperci dzielą się praktyczną wiedzą i rozwiązują rzeczywiste problemy związane z cyberzagrożeniami. W tym roku Forum w tym roku skupiło się na kluczowym problemie, jakim jest atak cybernetyczny oraz jego przebieg. Podczas prezentacji „NDR sieciowy superdetektyw” Karol Kij, na przykładach wziętych z codziennej pracy zespołów cybersecurity z naszą sondą Cyber Eye, pokazał różne rodzaje ataków, jak efektywnie wykryć takie zagrożenia, i jak je zneutralizować.

W trakcie konferencji prelegenci przybliżyli uczestnikom metody hakerów i opowiedzieli, jak się przed nimi chronić – za pomocą najlepszych praktyk i najskuteczniejszych technik. Podczas wydarzenia eksperci przeanalizowali techniki użyte w ataku na konkretną organizację. Na konkretnym przypadku z praktyki pokazano, jak różne rozwiązania technologiczne umożliwiły wczesne wykrycie ataku, co z kolei umożliwiło szybką reakcję i zapewniło bezpieczeństwo klientowi.
🔐 Wśród tematów były poruszanerównież:  #EDR#NDR#SOAR#CLOUDSECURITY#DATACENTER#KSC#NIS2#DORA i wiele więcej.

🛡 W Cryptomage jesteśmy nastawieni na pogłębianie wiedzy i budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami. Chcemy być partnerem, który rozumie indywidualne obawy i wyzwania związane z cyberzagrożeniami, a nie tylko producentem rozwiązania i dostawcą technologii – dlatego takie wydarzenia jak Atende Security Forum są dla nas najcenniejsze.

X