Partnerzy

Zostań naszym partnerem

Bardzo cenimy współpracę z naszymi partnerami i zawsze podchodzimy indywidualnie do współpracy z każdym z nich. Naszym partnerom zapewniamy nie tylko korzystne warunki współpracy, ale również merytoryczne wsparcie na etapie szkoleniowym, wdrożeniowym, a także w kontaktach z klientami.

Cryptomage jest firmą, która oferuje innowacyjne zaawansowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, dzięki którym przedsiębiorstwa i organizacje mogą chronić się przed zagrożeniami oraz atakami cybernetycznymi. Współpraca z nami daje możliwość zaoferowania klientom polskiego rozwiązania stojącego w jednym rzędzie z najlepszymi światowymi technologiami.

Dystrybutorzy

Nazwa firmy:

Stovaris

Opis:

Historia firmy sięga lat 90. Od tego czasu przedsiębiorstwo ewoluowało z niewielkiej firmy serwisowej do klasycznego dystrybutora IT z wartością dodaną (ang. VAD). Obecnie Stovaris Sp. z o. o. oferuje rozwiązania dotyczące przetwarzania dokumentów (DMS), zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, pamięci masowych i archiwizacji danych, rozwiązań dla branży medycznej, IoT oraz sieci informatycznych. Naszymi dostawcami są przedsiębiorstwa specjalizujące się w określonej dziedzinie produktowej, będące światowymi liderami.
Firma posiada rozbudowany dział techniczny, zatrudniający inżynierów specjalizujących się w wybranych zagadnieniach. Oprócz oferty handlowej, swoim Partnerom proponuje szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Stovaris prowadzi również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

S4E

Opis:

Jesteśmy specjalistycznym dystrybutorem IT z wartością dodaną, gdzie wartością dodaną jest również gotowość do rozwiązywania każdego problemu technicznego i biznesowego, na który napotyka Partner. Posiadamy własne centra szkoleniowe (S4EDU), specjalistyczną kadrę inżynieryjną (S4Engineers) oraz rozwijamy nowe unity biznesowe (Smart Energy, Security, Data Center).
Odwiedź stronę

Partnerzy

Nazwa firmy:

Atende (Partner Technologiczny)

Opis:

Specjalizujemy się w realizacji technologicznie złożonych projektów integracji teleinformatycznej, łącząc ofertę światowej klasy dostawców i własnych usług. Projektujemy i budujemy nowoczesne sieci komputerowe i centra danych, dbając o najwyższe standardy cyberbezpieczeństwa. Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji telekomunikacyjnej w Polsce, jaką była przemiana transmisji z głosu na dane, a następnie rozwój sieci 3G i 4G. Dzisiaj wspieramy klientów w przygotowaniu do nadchodzącej rewolucji 5G. Klienci cenią nas za unikalne kompetencje w obszarze realizacji skomplikowanych projektów, migracji do chmury oraz digitalizacji trwałego nośnika.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

Advatech

Opis:

Advatech Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z polskim kapitałem, od kilku lat w czołowej dziesiątce integratorów na naszym rynku. Jednym z liderów wśród dostawców pamięci masowych, rozwiązań wirtualizacyjnych i rozwiązań bezpieczeństwa w Polsce.

Stosujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne. Zajmujemy się wdrożeniami, które prowadzą doświadczeni inżynierowie. Nasze kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami, natomiast wieloletnie doświadczenie oraz know-how pozwalają zapewnić kompleksową obsługę Klientów. Podczas organizowanych przez nas konferencji i warsztatów zdobywają oni najnowszą wiedzę o rozwiązaniach w sektorze IT. Od początku istnienia sukcesywnie i dynamicznie podnosimy jakość oferowanych usług, zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zaufanie, jakim nas obdarzają, jest najwyższym dowodem profesjonalnego podejścia do realizowanych przez nas usług i rzetelnego wywiązywania się z projektów. Potwierdzają to zdobyte referencje. Najlepsze wyniki osiągamy w dostarczaniu produktów i usług dla banków, instytucji finansowych, przemysłu, telekomunikacji, sektora utility oraz instytucji publicznych.
Firma powstała w 1998 roku i posiada cztery oddziały w Polsce (Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice). Współpracujemy ze wszystkimi czołowymi producentami z sektora IT na świecie, m.in. IBM, Oracle, Dell EMC, Hitachi Vantara, HPE, HP Inc, VMware, Veritas, Veeam, Ivanti, Barracuda, Commvault, Microsoft, Red Hat, NetApp, Brocade, Symantec i Fortinet.

Jesteśmy w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm IT na rynku środkowoeuropejskim. Firma co roku bierze udział w ogólnopolskich rankingach m.in.: Computerworld TOP200, ITwiz Best 100. Coraz wyższe lokaty w tych zestawieniach świadczą o dynamicznym rozwoju firmy, zarówno finansowym, jak i kadrowym.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

Gekosystem

Opis:

Firma Gekosystem od 2009 roku skupia specjalistów branży IT. Posiadamy wieloletnią praktykę w zakresie integracji i wdrożeń zaawansowanych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych dla partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Głównie produkty naszej firmy to usługi informatyczne związane z administracją i wsparciem utrzymania systemów informatycznych oraz dostawy i wdrożenia urządzeń przetwarzania i przechowywania danych. Naszym celem jest troska o bezpieczeństwo danych naszych klientów.
Oferujemy Państwu pełen zestaw rozwiązań, na podstawie których możliwe jest zbudowanie infrastruktury IT całej firmy.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

Prianto

Opis:

Firma Prianto GmbH, założona w 2009 roku przez Williama Geensa i Olivera Rotha, jest obecnie jednym z największych dystrybutorów w Niemczech specjalizujących się w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw.

Od roku 2011 firma Prianto jest też obecna w Wielkiej Brytanii, Austrii i Szwajcarii, a następnie od 2012 r. w krajach Beneluksu, od 2014 r. w Polsce i od 2016 r. w Francji. W 2017 r. otworzyła oddziały w Czechach, na Węgrzech, na Słowacji i w krajach bałkańskich. Od 2019 roku Prianto jest również w Kanadzie.
Działamy na zasadzie pełnej lojalności wobec handlu detalicznego i dostarczamy nasze produkty wyłącznie dystrybutorom w kanale (VAR, producenci systemów, integratorzy, dystrybutorzy, dostawcy usług itp.).

Naszym celem jest nawiązanie długoterminowych, opartych na zaufaniu i nastawionych na sukces relacji biznesowych z dystrybutorami, producentami systemów i dostawcami międzynarodowymi. Dlatego oferujemy wysokomarżowe i innowacyjne rozwiązania programowe, gwarantując szybkie i dobrze ugruntowane usługi licencjonowania oprogramowania, a także dedykowane strategie wejścia na rynek.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

Stinet

Opis:

Stinet od 1996 r. specjalizuje się w dostarczaniu technologii z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego we wszystkich sektorach gospodarki. Firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych zapewniających bezpieczeństwo IT. O wiedzy i doświadczeniu świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie.

Posiadamy autoryzację na poziomie platinum u jednego z największych producentów z zakresu bezpieczeństwa IT. Mamy również zawarte umowy partnerskie z innymi, wiodącymi na rynku firmami dostarczającymi rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa IT.
Jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

Pitlabs

Opis:

Jesteśmy integratorem świadczącym usługi na rynku teleinformatycznym dla klientów sektorów zarówno z sektora komercyjnego, jak i publicznego. Pitlabs to zespół ekspertów w zakresie doradztwa w infrastrukturze IT oraz wdrożeń rozwiązań IT. Wykorzystując nowe technologie, pomagamy Klientom w osiągnięciu zamierzonych celów biznesowych. Współpraca z nami obejmuje pomoc zarówno w zakresie wyznaczenia strategii i planowania IT, jak i projektowania optymalnych, indywidualnych rozwiązań profil dostosowanych do potrzeb i profilu Klienta. Specjalizujemy się w projektach związanych z infrastrukturą IT, bezpieczeństwem, wirtualizacją, backupem danych oraz usługami profesjonalnymi – wdrożeniami, outsourcingiem IT oraz serwisem.
Odwiedź stronę
X