Partnerzy

Zostań naszym partnerem

Bardzo cenimy współpracę z naszymi partnerami i zawsze podchodzimy indywidualnie do współpracy z każdym z nich. Naszym partnerom zapewniamy nie tylko korzystne warunki współpracy, ale również merytoryczne wsparcie na etapie szkoleniowym, wdrożeniowym, a także w kontaktach z klientami.

Cryptomage jest firmą, która oferuje innowacyjne zaawansowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, dzięki którym przedsiębiorstwa i organizacje mogą chronić się przed zagrożeniami oraz atakami cybernetycznymi. Współpraca z nami daje możliwość zaoferowania klientom polskiego rozwiązania stojącego w jednym rzędzie z najlepszymi światowymi technologiami.

Dystrybutorzy

Nazwa firmy:

Stovaris

Opis:

Historia firmy sięga lat 90. Od tego czasu przedsiębiorstwo ewoluowało z niewielkiej firmy serwisowej do klasycznego dystrybutora IT z wartością dodaną (ang. VAD). Obecnie Stovaris Sp. z o. o. oferuje rozwiązania dotyczące przetwarzania dokumentów (DMS), zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, pamięci masowych i archiwizacji danych, rozwiązań dla branży medycznej, IoT oraz sieci informatycznych. Naszymi dostawcami są przedsiębiorstwa specjalizujące się w określonej dziedzinie produktowej, będące światowymi liderami.
Firma posiada rozbudowany dział techniczny, zatrudniający inżynierów specjalizujących się w wybranych zagadnieniach. Oprócz oferty handlowej, swoim Partnerom proponuje szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Stovaris prowadzi również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań.
Odwiedź stronę

Nazwa firmy:

S4E

Opis:

Jesteśmy specjalistycznym dystrybutorem IT z wartością dodaną, gdzie wartością dodaną jest również gotowość do rozwiązywania każdego problemu technicznego i biznesowego, na który napotyka Partner. Posiadamy własne centra szkoleniowe (S4EDU), specjalistyczną kadrę inżynieryjną (S4Engineers) oraz rozwijamy nowe unity biznesowe (Smart Energy, Security, Data Center).
Odwiedź stronę

Partnerzy technologiczni

Nazwa firmy:

Atende

Opis:

Specjalizujemy się w realizacji technologicznie złożonych projektów integracji teleinformatycznej, łącząc ofertę światowej klasy dostawców i własnych usług. Projektujemy i budujemy nowoczesne sieci komputerowe i centra danych, dbając o najwyższe standardy cyberbezpieczeństwa. Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji telekomunikacyjnej w Polsce, jaką była przemiana transmisji z głosu na dane, a następnie rozwój sieci 3G i 4G. Dzisiaj wspieramy klientów w przygotowaniu do nadchodzącej rewolucji 5G. Klienci cenią nas za unikalne kompetencje w obszarze realizacji skomplikowanych projektów, migracji do chmury oraz digitalizacji trwałego nośnika.
Odwiedź stronę
X