Front-End Developer

  • polski
  • Warszawa,
    Duchnicka 3
  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
brutto miesięcznie Aplikuj 10 lutego 2023

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • Znajomość frameworku AngularJS
  • Znajomość środowiska node.js
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

Benefity

  • Praca w sprawnym zespole i w miłej atmosferze
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Rozwijanie produktu flagowego firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska

Czy chciałbyś pracować w firmie prowadzonej przez inżynierów i dla inżynierów? Firmie, której płaska struktura umożliwia podejmowanie przez Ciebie i Twój zespół szybkich i konkretnych decyzji, bez niekończących się formalności blokujących każdą większą zmianę? Która skupia się na prawdziwym R&D, gdzie nie dość, że tworzymy całkowicie własne produkty, to jeszcze wykorzystujemy przy tym najnowsze standardy i technologie? Cryptomage to miejsce, które nie tylko rozumie te wszystkie potrzeby, ale również je świadomie spełnia.

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu rozwijającego nasz flagowy produkt „Cryptomage Cyber Eye” (rozwiązanie wykrywające ataki oraz anomalie w ruchu sieciowym w czasie rzeczywistym).

Jesteśmy zainteresowani osobami, które potrafią pracować samodzielnie, nie obawiają się nowych wyzwań i problemów oraz chętnie poszerzają swoją wiedzę inżynierską o nowe, nieznane im obszary.

Codzienne zadania

X