Aktualności

Ruszył nabór do programu Cyberbezpieczny Samorząd”

W ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd” – Jednostki Samorządu Terytorialnego mogą otrzymać granty na poprawę cyberbezpieczeństwa w wysokości od 200 do 850 tys. zł. Wnioski można składać od 19.07.2023 do 13.10.2023 do godziny 16.00.

 

Cryptomage Cyber Eye™ – jedyne polskie urządzenie w klasie Network Detection and Response
jest rozwiązaniem, które wpisuje się w kluczowe obszary, objęte dofinansowaniem, czyli:

  • implementacja narzędzi do monitorowania infrastruktury IT
  • audyt bezpieczeństwa cyfrowego

Zakup sondy Cryptomage Cyber Eye™ jest kosztem kwalifikowalnym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym rozwiązaniem, ale mają Państwo jakiekolwiek trudności z napisaniem wniosku o grant, Cryptomage połączy Państwa z profesjonalną firmą doradczą, która nieodpłatnie pomoże Państwu w napisaniu wniosku.

Zapewniamy również kontakt z niezależnymi audytorami, posiadającymi wymagane certyfikaty, którzy dokonają audytu wdrożonego narzędzia. Audyt ten jest niezbędny do rozliczenia wniosku grantowego, zgodnie z par. 3, pkt. 3 Regulaminu Konkursu Grantowego Cyberbezpieczny Samorząd.

Cryptomage Cyber Eye™ zapewnia kompleksowe działanie na rzecz cyberbezpieczeństwa w organizacji i jest znakomitym rozwiązaniem dla klientów, którzy oczekują skutecznego łatwego w adaptacji i obsłudze narzędzia do wykrywania zaawansowanych i ciągłych zagrożeń, eksfiltracji danych, a także detekcji złośliwego oprogramowania i oprogramowania ransomware.

  • rozszerzona widoczność sieci daje ekspertom cyberbezpieczeństwa lepsze zrozumienie działań podejmowanych przez użytkownika, a także interakcji urządzeń.
  • moduł RODO pozwala na wykrywanie wycieku danych osobowych i wspomaga raportowanie – Cryptomage Cyber Eye, jest jedynym urządzeniem NDR, z takim modułem.
  • autorskie algorytmy sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML) pozwalają na wykrywanie znanych i nieznanych ataków cybernetycznych
  • bezproblemowa integracja z istniejącymi systemami starszego typu, zapewnia błyskawiczne wdrożenie rozwiązania.

W wyniku wdrożenia sondy sieciowej klasy NDR, organizacje zyskują lepszą widoczność ruchu w sieci, zostają wyposażone w dodatkową warstwę zabezpieczeń, a także są lepiej przygotowane do szybszego reagowania, badania i wizualizacji możliwych zagrożeń i ataków na infrastrukturę jednostki. Dzięki modułowi forensic, w który jest wyposażona sonda Cryptomage Cyber Eye™, osoby zajmujące się ds. cyberbezpieczeństwem mogą badać incydenty z różnych perspektyw oraz analizować skuteczność podjętych działań.

Do gmin, powiatów i województw trafi prawie 1,9 mld złotych, z czego 1,5 mld zł będzie pochodzić ze środków programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027”. Projekt realizowany jest przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) i NASK Państwowy Instytut Badawczy.

Szczegółowych informacji udzieli Państwu:
Jarosław Eitelthaler
Business Development Manager
jaroslaw.eitelthaler@cryptomage.com
+48 533 326 614

 

X