Aktualności

Śniadanie z S4E: Cybersecurity

Wspólnie z naszym dystrybutorem firmą S4E, zapraszamy 19 kwietnia 2023 o godz. 9:30 na śniadanie biznesowe dla partnerów technologicznych, poświęcone tematyce cyberbezpieczeństwa.

Będzie smacznie, będzie trochę wiedzy, trochę nowych możliwości, będą przedstawiciele producentów, będzie możliwość wymiany doświadczeń a dzięki temu będziecie mogli szybko zaciekawić klientów, dać im wartość i spowodować, że to Oni będą pytać o takie rozwiązania.

Jeśli tematyka cyberbezpieczeństwa jest Wam bliska, chcielibyście zaproponować swoim klientom rozwiązanie, które będzie nowatorskie, przełomowe, szybkie w implementacji, gdzie w codziennych rozmowach pojawia się zainteresowanie monitoringiem sieci (#NDR), jeśli klienci pytają o rozwiązania klasy SIEM, chcieliby mieć pełną widoczność urządzeń/użytkowników w swojej sieci, czy obawiają się ataków w warstwie internetowej DNS, DDoS, WAF, BOT to zachęcamy do spotkania się. 

Jeśli w prowadzonych przez Was rozmowach przewijają się producenci z rozwiązaniami tacy jak; Cisco Umbrella, Darktrace, GreyCortex, Log360, Graylog, SPLUNK, Forescout, Cisco ISA, Fortinet/Bradford, Cloudflare, Infoblox, Radware, Akamai to znaczy, że tym bardziej powinniśmy się spotkać.

Śniadanie z S4E: Cybersecurity
Data: 19 kwietnia 2023
Godzina: 9:30 – startujemy punktualnie
Lokalizacja: Restauracja Mokolove, ul. Różana 14, 02-548 Warszawa
Prowadzący: Hubert Ortyl, Business Development Manager Security

Link do rejestracji: https://www.s4e.pl/2023/04/03/sniadanie-z-s4e-cybersecurity/

Agenda 

9:30   Rejestracja / Śniadanie
10:00 Wprowadzenie – prezentacja portfolio Security S4E

10:10 Prezentacja Logmanager
Co się stało, jak się stało, gdzie się stało?

10:40 Prezentacja NACview
Czy na pewno mamy pełny obraz sytuacji?

11:10 Przerwa kawowa

11:20 Prezentacja Cryptomage
Odkrywajmy to czego nie widać i czy królik jest królikiem?

12:10 Prezentacja GCore
Bo czas ma znaczenie – 1ms czy to dużo?

12:40 Sesja Q&A 

 

X