Aktualności

Cryptomage na CYBERSEC 2024

📢 19-20 czerwca, wspólnie z Atende S.A. zapraszamy na kolejną edycję CYBERSEC – European Cybersecurity Forum – w tym roku konferencja wraca do Krakowa. Spotkają nas państwo wśród stoisk członków klastra CyberMadeInPoland – będziemy na stoisku ➡ W32.

Poza stoiskiem, ➡ 19 czerwca, o godzinie 16:00 zapraszamy na prezentację Karol Kij o Atende Security Suite, którego częścią jest nasza sonda klasy #NDR Cryptomage Cyber Eye.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością opowiemy o naszym rozwiązaniu i o tym, co zyskują organizacje, które mają w swoim arsenale  sondę Cryptomage Cyber Eye.

  • Implementacja sondy klasy NDR zapewnia lepszą jakość wykrywania zdarzeń związanych z bezpieczeństwem oraz niskopoziomowe zabezpieczenia sieciowe dla najbardziej krytycznych zasobów.
  • W wyniku wdrożenia sondy sieciowej klasy Network Detection and Response, do której należy rozwiązanie Cryptomage Cyber Eye™, zespoły ds. cyberbezpieczeństwa zyskują lepszą widoczność ruchu w sieci, zostają wyposażone w dodatkową warstwę zabezpieczeń, a także są lepiej przygotowane do szybszego reagowania, badania i wizualizacji możliwych zagrożeń i ataków na infrastrukturę firmy.
  • Dodatkowo rozszerzona widoczność sieci daje ekspertom cyberbezpieczeństwa lepsze zrozumienie działań podejmowanych przez użytkownika, a także interakcji urządzeń, a dzięki modułowi forensic, w który jest wyposażona sonda Cryptomage Cyber Eye™, zespół ds. cyberbezpieczeństwa może badać incydenty z różnych perspektyw oraz analizować skuteczność podjętych działań.
  • Sonda jest znakomitym rozwiązaniem dla klientów, którzy oczekują lepszej widoczności sieci oraz łatwego w adaptacji narzędzia do wykrywania zaawansowanych i ciągłych zagrożeń, eksfiltracji danych, a także detekcji złośliwego oprogramowania i oprogramowania ransomware.

 

X